Mobil

Apple, iOS 14.5 Güncellemesini Yayınladı.

Uzun bir beta testinin ardından iOS 14.5 ve iPadOS 14.5’in genel yapısı artık yayınlandı. Her iki güncelleme için de sürüm adayı(RC), Apple’ın etkinliğinden hemen sonra yayınlandı.

Apple bugün Beta 5 yapısını yayınladı iOS14.5 ve iPadOS 14.5 geliştiricilere. Ayrıca macOS Big Sur 11.3 ve watchOS 7.4’ün beşinci beta sürümünü geliştiricilere yayınladı.

Ayrıca İOS 14.5 beta sürümündeki diğer değişiklikler arasında PS5 ve Xbox S / X denetleyicileri için destek, 200’den fazla yeni emoji, yeşil renk düzeltme ve daha fazlası yer alıyor. İPhone 12 ünitelerinde, iOS 14.5 güncellemesi çift SIM 5G desteğini etkinleştirecek, yani aynı anda iki 5G ağına bağlanabileceksiniz.

iOS 14.5 Beta ve iPadOS 14.5 Beta 5 uyumlu olarak indirilebilir iPhone’lar ve test etmek için kayıtlı iPad’ler geliştirici beta da Güncellemeler OTA (kablosuz) yöntemiyle veya Apple’dan indirilebilir. İOS 14.5 ve iPadOS 14.5 Beta 5’in genel beta sürümleri de önümüzdeki 24 saat içinde kullanıma sunulacaktır. Apple ayrıca tvOS 14.5’in beşinci beta sürümünü geliştiricilere yayınladı.

İOS 14.5 ve iPadOS 14.5 Güncellemesini İndirin

İOS 14.5 Kararlı güncelleme, desteklenen cihazlar için kablosuz olarak dağıtılıyor. Ve Apple ile ilgili en iyi şey, sıranızı beklemenize gerek olmamasıdır. Bu genel bir yapı olduğundan, iOS 14.4.2 veya daha eski bir sürümü kullanan herkes güncellemeyi doğrudan yükleyebilir. Güncelleme bildirimini almazsanız, güncellemeyi manuel olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Bunu yapmak için Ayarlar> Yazılım Güncelleme’ye gidin. Ardından, en son iOS 14.5 ve iPadOS 14.5’in keyfini çıkarmak için İndir ve Yükle düğmesine tıklayın.


Bu makaleyi 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Admin

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, insanların faydalı bilgiler edinmesini sağlamak amacım. Müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir