Mobil

General Mobile, GM 22 Serisi ve GM Watch Modellerini Tanıttı

General Mobile, GM 22, GM 22 Pro ve GM Watch

GM 22 ailesini ve GM Watch modellerini kullanıcılarının beğenisine sundu.

25 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilen lansman ile tanıtılan ürün ailesi, General Mobile’ın yeni nesil ürünlerinin son temsilcileri olarak akıllı mobil ürünler dünyasındaki yerini aldı.

Yüksek çözünürlüklü gerçeğe yakın renkler ve detaylar sunan 6.78 inç FHD+ sınırsız ekran tasarımı ile GM 22 Pro, sanal dünyanın kapılarını ardına kadar açıyor. Oyun dünyasının yıldızlarından MediaTek Helio G95, HyperEngine teknolojisi ile grafik işlemci ve belleğin akıllı dinamik yönetimini sağlarken, 8 çekirdek, ARM Cortex A76 2.05GHz saat hızına ulaşan işlemci, sürükleyici ve pürüzsüz bir oyun deneyimi sunuyor. 8GB RAM, 128GB dahili depolama ve 256GB MicroSD kart desteği ile donatılan ürün, performans konusunda da oyunculara yönelik bir deneyim sunuyor.

Fotoğraf tutkunlarının ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlanan GM 22 Pro, mobil fotoğrafçılığı üst seviyeye çekiyor. 108MP dörtlü yapay zeka kameraya sahip olan ürün, yüksek çözünürlükte görüntüler sunan 9-in-1 piksel gruplama teknolojili 0.7μm ultra ince ve 1/1,52 inç büyük bir kamera sensörü ile donatılmış. Böylelikle, tüm detayları mükemmel keskinlikte yakalayarak zoom veya kırpılan fotoğraflarda ileri seviye mobil fotoğrafçılık deneyimi sağlıyor.

115 derece ultra geniş açı özelliğiyle insan gözüne göre 2.3 kat daha fazla görüntü imkanı tanıyor ve makro modunda çekim yaparak istenilen objeye 4cm’e kadar yakınlaşabilme olanağı sunuyor. Yüksek kaliteli kamera sensörü, bokeh etkisi ve diyafram ayarı özelliğiyle kişiselleştirilmiş portre modundan yararlanılabilmesini sağlayan GM 22 Pro, profesyonel çekimler yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Tüketicilerin uzun süredir talep ettiği side-mounted parmak izi ve NFC fonksiyonlarına sahip olan ürünün tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 4.999 TL.


Bu makaleyi 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Admin

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, insanların faydalı bilgiler edinmesini sağlamak amacım. Müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir