Forumteams

Teknoloji Haberleri Paylaşım Portalı

Oppo K9 65W hızlı şarj desteği ile geliyor!

Oppo’dan yeni bir akıllı telefon Weibo’da yayınlanan bir poster aracılığıyla tanıtıldı. Oppo’nun K serisine en yeni giriş yapan üye Oppo K9 olacak.

Posterde, şirket 64MP üçlü kamera kurulumu ve 65W Flaş Şarjı sunuyor. K9’un K Serisinin en iyi telefonu olması bekleniyor. Telefonun arkasında “09-K Süper Performans” yazıyor. Belirli bir yonga setinden bahsedilmese de, , Oppo K9’un Snapdragon 870 veya Dimensity 1100 hatları boyunca bir ‘alt amiral gemisi’ yonga seti ile güçlendirilebileceğini tahmin ediliyor. Weibo gönderisinde, telefonun 5 dakikada şarj edilebileceğinden ve  “siyahı iki saat boyunca açabileceğinden” bahsediyor. Söz konusu içerik direkt Çince’den çevrildiği için kastedilenin telefon siyah moddayken 5 dakikalık şarj ile dahi cihazın 2 saatin kullanılabilecek kadar doluyor olması düşünülüyor.

Daha önce Oppo’nun, Oppo Enco Buds olarak bilinen güncellenmiş bir çift TWS kulaklık piyasaya süreceği bildirilmişti. Oppo, hem Enco Buds hem de Oppo K9’u aynı anda başlatmaya karar verebilir. Yeni Oppo Enco Buds, Bluetooth 5.2 ile birlikte geliyor. Bu, Bluetooth 5.0 kullanan Enco W11’e göre önemli bir yükseltme olacak. Şirketin bu kulaklıkta, açılır eşleştirme özelliğini getirmesi muhtemel. Oppo Enco Buds ile uygun fiyatlı bir tam kablosuz kulaklık sunulacak. Cihazlar hakkında bilinenler şimdilik bunlardan ibaret. Sızıntıların netleşmesi için çok beklememiz gerekmeyecek çünkü Oppo, K9 akıllı telefonunu 6 Mayıs’ta Çin’de yerel saatle 15: 00’da tanıtılacak.


Bu makaleyi 1 dakikada okuyabilirsiniz.