Forumteams

Teknoloji Haberleri Paylaşım Portalı

Ronaldo Rekorlara Doymuyor!

Instagram’da en çok takipçisi olan hesapların arasında zirvedeki yerini koruyan Ronaldo, gün geçtikçe takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor. Dünyaca tanınan başarılı futbolcunun hayran kitlesi birçok ülkenin nüfusundan fazla diyebiliriz. Instagram hesabı Ronaldo’nun büyük bir gelir kaynağı haline geldi. Reklam anlaşmaları, yaptığı paylaşım başına aldığı ücretler ve sponsorlarıyla birlikte yaklaşık 50 milyon dolar kazanç elde edebiliyor.

Juventus ile yıllık 35 milyon dolar anlaşma sağlayan başarılı futbolcu Ronaldo, Instagram’dan daha fazlasını kazanıyor. Cristiano Ronaldo’nun sadece Instagram’dan elde ettiği gelir yaklaşık olarak yıllık 50 milyon dolar.

En Büyük Rakibi Selena Gomez

En çok takip edilen Instagram sayfası ünvanını elinde bulunduran Ronaldo’nun artık 250 milyon takipçisi var. Başarılı oyuncu asıl mesleği olduğu futbolda kırdığı rekorlar yetmezmiş gibi bir de Instagram’da rekor kırıyor. Ronaldo’nun 250 milyon takipçili Instagram rekorunu kırmaya en yakın kişi Selena Gomez’in 200 milyon takipçisi bulunuyor.


Bu makaleyi 1 dakikada okuyabilirsiniz.