Otomotiv

Yeni Toyota Hilux Tanıtıldı

Japon araba üreticilerinden biri olan Toyota’nın en popüler arazi araçlarından biri olan Hilux, 2021 yılına özel olarak birçok açıdan yenilendi. Arazi arabası olması sebebiyle özellikleri konusunda zaten birçok kullanıcıyı heyecanlandıran Hilux, tasarımsal olarak da yeni dizayn serisine ulaşarak yeni kullanıcılarına göz kırptı.

Dışarıdan bakıldığında tam anlamıyla bir arazi otomobil havasını veren Toyota Hilux, serinin dış profilini korumaya devam ettiğini görüyoruz. Kişileştirme konusunda 8 farklı ana görevde rengiyle birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Gövde rengi kategorisi içerisinde sunmuş olduğu bol opsiyonlu jantları ile sunmayı tercih eden Toyota, 2021 Hilux için yalnızca 2 farklı jant tasarımı sunmaktadır. Araç içerisinde iki jant modeli de 18 inç ölçülerinde yer almaktadır. Toyota Hilux, dış tasarım konusunda özelleştirdiği durumları iç tasarımlarda da özelleştirebilmektedir.

Donanım ve Teknik Özellikleri

Deri koltuklarla ve dayanıklı iç tasarımları ile birlikte üst seviye malzeme işçiliğiyle birlikte kullanıcılara sunulan Toyota Hilux, iç mekan hazzı ve direksiyon tutuş özellikleri ile birlikte birçok kişi tarafından dikiş tutuyor. Toyota Hilux’un kumaş koltuk tercih edilerek görmek isteyen kullanıcılar için ise ekstra koltuk tasarım sunulmaktadır.

Araç içerisinde ki güvenlik sistemi sayesinde de yaya ve bisiklet yollarının fark edilerek sürücü güvenliğinin üst seviyeye çıkarıldığını söyleyebiliriz. Araç içerisinde bulunan şerit takip sistemiyle sürüş esnasında ki kolaylıkları alacağınızı düşünüyoruz. Araç içerisinde dijital tasarım göstergeleri, koltuk ısıtma teknolojileri gibi birçok kişinin merak ettiği farklı teknolojilerde bulunmaktadır.

Aracın boş satış fiyatı yaklaşık olarak 312.200 TL olacağı konuşuluyor.


Bu makaleyi 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Admin

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, insanların faydalı bilgiler edinmesini sağlamak amacım. Müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir