Teknoloji & Haber

Netflix’in yeni oyunları bu hafta telefonunuza geliyor

Netflix tarafından planlanan özel lansman resmen duyuruldu. iOS ve Android işletim sistemlerine yönelik yapılacak yeni güncelleme, kullanıcıların Netflix uygulaması üzerinden yeni oyunlar oynamasını sağlayacak. Netflix uygulamasına eklenecek yeni oyunlar sekmesi sayesinde kullanıcıların sorunsuz bir şekilde oyunlar oynamasını sağlayacak olan Netflix, standart uygulama ara yüzünden de oyunlara erişimi destekleyecek. Tüm aboneler, reklamlar, uygulama içi satın almalar veya ek maliyetler olmadan oyunları oynayabilecek. Bu nedenle uygulama mağazalarında yer alan oyunlardaki tüm handikaplardan arındırılmış olan yeni oyunlar, oyuncular için yepyeni bir deneyim sunacak. Netflix tanıtımında sisteme eklenecek ilk oyunlar da açıklandı.

Netflix’e 5 oyun geliyor!

Yapılan açıklamaya göre Netflix oyunlar bölümünde yer alacak ilk 5 oyun şöyle;

  1. Stranger Things 1984
  2. Stranger Things 3: The Game
  3. Shooting Hoops
  4. Card Blast
  5. Teeter up

Netflix’in en popüler dizisi Stranger Things odaklı 2 yeni oyun ve 3 standart oyun güncelleme sonrasında oynanabilecek. Ancak bu oyunlar sadece başlangıçta yer alacak. İlerleyen dönemlerde daha fazla oyun seçeneği sisteme eklenecek.


Bu makaleyi 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Admin

Yıllardır internetle haşır neşir, bir şeyler üretmeyi seven, insanların faydalı bilgiler edinmesini sağlamak amacım. Müzik ve teknolojiyle arası iyi bir zat-ı muhterem. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir